Zapoznanie się z ogrzewaczem rąk Zippo

Ogrzewacz do rąk Zippo

Chcesz przenieść swoje przygody na świeżym powietrzu na następny (cieplejszy) poziom? Poznaj ogrzewacz rąk Zippo dostępny w modelach 12-godzinnych i 6-godzinnych. Kiedy jesteś na zewnątrz, jesteś skupiony. Niezależnie od tego, czy polujesz, łowisz ryby, biwakujesz, czy po prostu rozkoszujesz się lodową porą z kumplami, nie chcesz się niczym rozpraszać, w tym zmarzniętymi rękoma.

Często zadawane pytania

Mój ogrzewacz do rąk nie robi się bardzo gorący, co mam zrobić?

  • Ostrożnie, aby uniknąć poparzenia, sprawdź palnik. Powinien ciasno pasować.
  • Palnik mógł nie zapalić się prawidłowo. Powtórz instrukcje dotyczące rozpalania.
  • Upewnij się, że w ogrzewaczu znajduje się wystarczająco dużo płynu do zapalniczek. Płyn do zapalniczek wyparuje, nawet gdy ogrzewacz do rąk nie jest używany.
  • Palnik może wymagać wymiany. Palniki wymagają wymiany po około 70 użyciach.

Jak zatrzymać ogrzewacz do rąk?

Po zapaleniu 12-godzinnego ogrzewacza do rąk Zippo nie ma możliwości zatrzymania działania ogrzewania. Jeśli to konieczne, umieść ogrzewacz rąk w torebce i połóż na ognioodpornej powierzchni do czasu wyczerpania paliwa, a ogrzewacz do rąk będzie zimny w dotyku.

Czy ogrzewacz do rąk potrzebuje tlenu do działania?

Tak. Ogrzewacz do rąk Zippo wymaga tlenu do przeprowadzenia procesu ogrzewania. Torebka reguluje ilość tlenu. Nie używaj go bez dostarczonej torebki, ponieważ będzie zbyt gorący.

Czy muszę korzystać z dostarczonej torebki?

Tak. Torebka reguluje ilość tlenu, regulując w ten sposób temperaturę ogrzewacza do rąk. Bez torebki ogrzewacz do rąk może się zbytnio rozgrzać i spowodować obrażenia lub pożar.

Na jak długo wystarcza jedno napełnienie lub jak często musi być uzupełniany?

  • Sześciogodzinny ogrzewacz do rąk napełniony paliwem z plastikowej miarki do dolnej linii ogrzewa do 6 godzin. Może się palić nieco krócej lub dłużej, w zależności od wielu czynników. Zawsze upewnij się, że ogrzewacz jest zimny w dotyku przed schowaniem. Umieść go na ognioodpornej powierzchni, jeśli jest jeszcze ciepły.
  • 12-godzinny ogrzewacz do rąk napełniony paliwem z plastikowej miarki do górnej linii ogrzewa do 12 godzin. Możesz również napełnić plastikową miarkę do dolnej linii i zapewni ona ogrzewanie do 6 godzin. Może się palić nieco krócej lub dłużej, w zależności od wielu czynników. Zawsze upewnij się, że ogrzewacz jest zimny w dotyku przed schowaniem. Umieść go na ognioodpornej powierzchni, jeśli jest jeszcze ciepły.

Używaj oryginalnych paliw i zapasowych palników do ogrzewaczy do rąk Zippo