Jak zapalać ogrzewacz do rąk Zippo

Zapalanie twojego ogrzewacza do rąk Zippo

  • Ogrzewacz do rąk z oryginalnym paliwem do ogrzewaczy rąk Zippo.
  • Przy pokrywce zdjętej z ogrzewacza do dłoni trzymaj jedną ręką podstawę pionowo i za pomocą drugiej ręki skieruj rozpalony płomień na palnik katalityczny przez około 10 sekund. Przy pierwszym użyciu zapłon po początkowym wypełnieniu może trwać nadspodziewanie dłużej i wymagać rozpalania więcej niż jeden raz. Płomień może pochodzić z zapalniczki Zippo, zapalniczki użytkowej Zippo lub podobnej. Kieruj się instrukcją użytkowania urządzenia rozpalającego. Trzymaj ręce i odzież z dala od jakiegokolwiek ognia. Ogrzewacz do rąk rozgrzewa się w procesie katalitycznym. Po rozpaleniu nie ma płomienia. Obecność płomienia po zapłonie wskazuje na przepełnienie. Wygaś płomień i pozwól, aby nadmiar paliwa odparował przed ponowną próbą zapłonu.
  • Po potwierdzeniu bezpłomieniowego zapłonu, należy zamknąć pokrywkę ogrzewacza do rąk, a następnie umieścić grzałkę w dostarczonej torebce z tkaniny ochronnej. Ogrzewacz do rąk należy zawsze umieszczać w dostarczonej torebce z tkaniny ochronnej, aby zapobiec przegrzaniu. Twój ogrzewacz do rąk Zippo zapewni wygodne ciepło przez wiele godzin. Po zapłonie ciepło jest dostarczane w procesie katalitycznym bez płomienia.
  • Po zapaleniu nie ma bezpiecznego sposobu na zatrzymanie działania ogrzewania. W razie potrzeby umieść ogrzewacz dłoni w dostarczonej torebce z tkaniny ochronnej i połóż go na ognioodpornej powierzchni, aż paliwo się wyczerpie, a ogrzewacz do rąk będzie zimny w dotyku.

Używaj oryginalnych paliw i zapasowych palników do ogrzewaczy do rąk Zippo