DARMOWA wysyłka na każde zamówienie powyżej 300 Zł!

Zippo In The Movies

Zapalniczki Zippo wystąpiły w ponad 2000 filmów 

Wiatroodporne zapalniczki Zippo pojawiły się w ponad 2000 filmów.  W każdym gatunku filmowym i każdym budżecie – od wielomilionowych hitów po produkcje kina niezależnego – gdy aktorzy potrzebują niezawodnego rekwizytu, aby oświetlić ścieżkę, wydostać się z trudnej sytuacji lub zwiększyć napięcie, często można usłyszeć charakterystyczny dźwięk otwierania zapalniczki Zippo lub zobaczyć iskrę wydostającą się spod kółka trącego, zanim żółty płomień oświetli ciemny ekran. 

I to nie tylko na dużym ekranie: zapalniczki Zippo i inne produkty z rodziny Zippo, w tym noże Case, występowały także w niezliczonych popularnych programach telewizyjnych, a także w uznanych serwisach streamingowych. Od walki z zombie poprzez uruchamianie spryskiwaczy w celu powstrzymania śmiercionośnego wirusa przenoszonego w powietrzu, aż po zwykłe użycie zapalniczki Zippo jako dekoracji w sklepie spożywczym, tak by wszystko wyglądało autentycznie: produkty marki Zippo pojawiają się na ekranie często przez ponad 10 minut w każdym sezonie serialu, a tym samym są widoczne dla milionów widzów. 

Biorąc pod uwagę filmografię obejmującą co najmniej 75 lat na przestrzeni 85-letniej historii firmy, nie zaskakuje fakt, że zapalniczki Zippo były wręczane jako prezenty dla ekipy lub upominki podczas przyjęć towarzyszących rozdaniom nagród.  Marka Zippo zasłużyła na rolę w każdej produkcji, nigdy też nie musiała płacić za możliwość wystąpienia na dużym ekranie. Również w kolejnych latach wiatroodporna zapalniczka z gwarancją działania będzie z pewnością najlepszym przyjacielem rekwizytorów.