DARMOWA wysyłka na każde zamówienie powyżej 300 Zł!

Zapalanie ogrzewacza do rąk Zippo

  • Napełnij ogrzewacz rąk oryginalną benzyną do zapalniczek Zippo
  • Przy otwartej pokrywce ogrzewacza jedną ręką przytrzymaj jednostkę podstawową pionowo, a drugą zapalaj palnik katalityczny przez około 10 sekund. Zapalenie przy pierwszym użyciu po pierwszym napełnieniu może potrwać dłużej niż zwykle i wymagać wielokrotnego podania płomienia. Jako źródło płomienia można użyć zapalniczki Zippo, zapalarki Zippo lub zapałki. Postępuj zgodnie z instrukcją zapalniczki lub zapalarki. Trzymaj ogień z dala od rąk i odzieży. Ogrzewacz do rąk nagrzewa się w procesie katalitycznym. Po zapaleniu nie ma płomienia. Obecność płomienia po zapaleniu wskazuje na przepełnienie. Zgaś płomień i poczekaj, aż nadmiar paliwa odparuje, a następnie ponownie spróbuj zapalić urządzenie.
  • Po bezpłomieniowym zapaleniu palnika załóż pokrywę, a następnie umieść ogrzewacz w dołączonym woreczku ochronnym. Ogrzewacz do rąk należy zawsze umieszczać w dołączonym woreczku ochronnym, aby zapobiec jego nadmiernemu nagrzaniu. Twój ogrzewacz do rąk Zippo zapewni Ci teraz przyjemne ciepło przez wiele godzin. Po zapaleniu ciepło jest wytwarzane w procesie katalitycznym bez płomienia.
  • Po zapaleniu nie ma bezpiecznego sposobu na zatrzymanie procesu ogrzewania. W razie potrzeby umieść ogrzewacz w woreczku ochronnym i połóż go na ognioodpornej powierzchni, aż paliwo zużyje się i ogrzewacz ostygnie.