DARMOWA wysyłka na każde zamówienie powyżej 300 Zł!

OCHRONA PRAWNA ZNAKU TOWAROWEGO

Początki marki Zippo sięgają 1932 roku, kiedy to powstała pierwsza kieszonkowa zapalniczka Zippo. Dziś marka cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Aby promować swoje doskonałej jakości produkty i budować rozpoznawalną na całym świecie markę, firma Zippo dokonała znacznych inwestycji. Zippo chroni swoją markę i egzekwuje swoje prawa w celu powstrzymania produkcji zapalniczek naruszających ochronę tego znaku towarowego.

Oryginalne zapalniczki Zippo są dostępne na stronie Zippo.pl, w Zippo/Case Museum Store w amerykańskim Bradford w Pensylwanii oraz u autoryzowanych dealerów w ponad 160 krajach na całym świecie. Podrabiane zapalniczki od lat wprowadzają konsumentów w błąd. Wiele fałszywych zapalniczek wygląda bardzo podobnie do oryginalnej kieszonkowej zapalniczki Zippo. Miłośnicy Zippo wiedzą, że oryginały mają stempel Zippo na spodzie oraz znak firmowy Zippo na wkładzie zapalniczki. Każda oryginalna kieszonkowa zapalniczka Zippo jest objęta słynną dożywotnią gwarancją. Jeśli natkniesz się na podrobioną zapalniczkę Zippo, skontaktuj się z nami niezwłocznie.

Firma Zippo nie zezwala dokonywanie bez upoważnienia zmian w oryginalnych zapalniczkach Zippo ani w innych swoich produktach, w tym poprzez nanoszenie obrazów, emblematów lub poprzez inne modyfikacje poważnie naruszające prawa własności intelektualnej Zippo, które będą egzekwowane na drodze sądowej. Niezależnie od jakości modyfikacji sprzedaż zmienionego produktu pod nazwą Zippo stanowi naruszenie prawa do znaku towarowego Zippo. Znana na całym świecie marka ZIPPO jest zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych i prawie w każdym kraju na świecie.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat podróbek, odwiedź następujące strony internetowe:

United States Patent and Trademark Office 
Stop Fakes 
United States Chamber of Commerce