DARMOWA wysyłka na każde zamówienie powyżej 300 Zł!

Ogrzewacz do rąk Zippo

Nie chcesz zmarznąć, spędzając czas na świeżym powietrzu? Poznaj ogrzewacz do rąk Zippo, dostępny w modelach 12 h i 6 h. Gdy jesteś gdzieś w terenie, często musisz się skupić. Polujesz, łowisz ryby, biwakujesz, czy po prostu rozkoszujesz się zimą z kumplami, nie chcesz myśleć o zimnych dłoniach.


FAQs

Mój ogrzewacz do rąk nie robi się naprawdę gorący, co mam zrobić?

  • Sprawdź ostrożnie palnik tak, aby się nie poparzyć. Powinien być dobrze osadzony.
  • Palnik mógł nie zapalić się prawidłowo. Wykonaj jeszcze raz instrukcje dotyczące zapalania.
  • Upewnij się, że w ogrzewaczu jest wystarczająca ilość benzyny. Benzyna paruje nawet wtedy, gdy ogrzewacz nie jest używany.
  • Może być konieczna wymiana palnika. Palniki trzeba wymieniać po około 70 użyciach.

Jak zapobiec nagrzewaniu się ogrzewacza?

Gdy tylko ogrzewacz do rąk Zippo zostanie zapalony, nie ma już możliwości zatrzymania procesu grzania. W razie potrzeby umieść ogrzewacz w pokrowcu i połóż go na ognioodpornej powierzchni, aż paliwo zużyje się i ogrzewacz ostygnie.

Czy ogrzewacz do rąk potrzebuje do działania tlenu?

Tak, tlen jest niezbędny, by ogrzewacz do rąk Zippo działał. Woreczek reguluje ilość tlenu. Nie używaj ogrzewacza bez woreczka, ponieważ zrobi się zbyt gorący.

Czy muszę używać znajdującego się w zestawie woreczka?

Tak, woreczek reguluje ilość tlenu, a tym samym temperaturę ogrzewacza. Bez woreczka ogrzewacz może się zbytnio rozgrzać i spowodować obrażenia lub pożar.

Na jak długo wystarcza napełnienie lub jak często trzeba uzupełniać paliwo?

  • Ogrzewacz do rąk 6 h działa do 6 godzin, jeśli wlano do niego paliwo za pomocą plastikowego kubeczka napełnionego do dolnej kreski. W zależności od różnych czynników ogrzewacz może działać nieco krócej lub dłużej. Aby bezpiecznie schować ogrzewacz, zawsze należy się upewnić, że ostygł. Jeśli jest jeszcze ciepły, połóż go na ognioodpornej powierzchni.
  • Ogrzewacz do rąk 12 h działa do 12 godzin, jeśli wlano do niego paliwo za pomocą plastikowego kubeczka napełnionego do górnej kreski. Możesz również napełnić kubeczek do dolnej kreski. W takim przypadku ogrzewacz będzie grzał przez 6 godzin. W zależności od różnych czynników ogrzewacz może działać nieco krócej lub dłużej.  Aby bezpiecznie schować ogrzewacz, zawsze należy się upewnić, że ostygł. Jeśli jest jeszcze ciepły, połóż go na ognioodpornej powierzchni.