Woodchuck promocja: -25% ZNIŻKI do 01.05. !

Obecnie w Internecie pojawiają się strony obiecujące zniżki, kupony i vouchery od kilku niemieckich sprzedawców internetowych. Strony te nie są autoryzowane przez Zippo, a kody kuponów nie są tworzone przez nas i dlatego nie nadają się do realizacji.

Jeśli na Zippo.pl pojawią się jakiekolwiek promocje w postaci kuponów lub podobne, poinformujemy o tym naszych klientów bezpośrednio lub za pośrednictwem naszej oficjalnej strony internetowej/kanałów mediów społecznościowych.

 

Jak używać kodu sprzedażowego, promocyjnego lub rabatowego

Kody promocyjne Zippo są zwykle drukowane pogrubioną czcionką, wielkimi literami i można je znaleźć na stronie Zippo.pl, w wiadomościach e-mail oraz na innych platformach marketingowych.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wykonać następujące proste kroki:

  • Wprowadź kod promocyjny dokładnie tak, jak widnieje w polu „Kupon lub kod rabatowy” nad sumami w prawej części strony podczas procesu składania zamówienia
  • Kliknij przycisk „Zastosuj”, aby aktywować kod promocyjny i zastosować go do zamówienia.

Upewnij się, że zamówienie spełnia wszystkie warunki promocji. Jeśli na przykład w zasadach promocji określono, że wymagany jest zakup za co najmniej 300,00 zł, kod promocyjny nie zostanie zastosowany do zamówienia, jeśli suma zamówienia (bez kosztów wysyłki i podatków) będzie niższa od tej kwoty.


Zasady dotyczące kodów sprzedażowych, reklamowych lub rabatowych

Można użyć tylko jednego (1) ważnego kodu na zamówienie. Aby skorzystać z oferty, zamówienie musi przekroczyć podaną wartość minimalną. Minimalna wartość zamówienia nie obejmuje podatków, kosztów wysyłki, kart podarunkowych i dopłat. Kupujący musi mieć ukończone 18 lat. Ze wszystkich promocji i kuponów można skorzystać pod warunkiem dostępności zapasów. Promocje i kody NIE dotyczą wcześniejszych ani przyszłych zakupów. Promocji nie można wymienić na gotówkę ani ekwiwalenty gotówki. Nie można ich stosować tam, gdzie jest to zabronione. Promocje mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą zostać zawieszone lub zakończone w dowolnym momencie. Wszystkie zakupy podlegają wstępnemu zatwierdzeniu przez bank i weryfikacji karty kredytowej. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania dowolnego zamówienia z dowolnego powodu.


PROMOCJE Z BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ

O ile wyraźnie nie określono inaczej, promocje z bezpłatną wysyłką dotyczą TYLKO WYSYŁKI STANDARDOWEJ. Wszystkie zasady i wytyczne dotyczące wysyłki nadal obowiązują, więcej informacji można uzyskać w Informacjach dotyczących wysyłki i obsługi zamówień. Mogą obowiązywać dopłaty za dostawy specjalne oraz inne opłaty manipulacyjne. Nie dotyczy zamówień za 0 zł.


GRATISY

Wszystkie promocje obejmujące upominki można wykorzystać tylko raz, uzyskując jeden upominek na osobę. Konsument jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki i obowiązujące podatki zgodnie z prawem krajowym. Promocja nie łączy się z innymi rabatami na towary.


SPERSONALIZOWANE ZAPALNICZKI

Rabaty na personalizację dotyczą tylko kosztów personalizacji, a nie kosztu zapalniczki, chyba że jest to wyraźnie określone. Promocja nie łączy się z innymi rabatami na towary.


STAWKA PROCENTOWA W PROMOCJACH

Kody dotyczą tylko określonych produktów lub kolekcji. Mogą obowiązywać wyjątki. Kod promocyjny pojawia się w osobnym wierszu przy składaniu zamówienia, a nie w wierszu produktu. Promocje nie dotyczą artykułów kolekcjonerskich Zippo z edycji limitowanej ani zapalniczek spersonalizowanych, chyba że określono inaczej. Promocja nie łączy się z innymi rabatami na towary.


PROMOCJE "BOGO (BUY ONE, GET ONE FREE)" %

Rabat jest udzielany na najtańszy artykuł. Promocja nie dotyczy wcześniejszych zakupów. Rabaty udzielone przy zakupie zostaną odliczone w przypadku zwrotu towaru. W przypadku zwrotu rabat przepada i nie można go ponownie wykorzystać. Promocja nie łączy się z innymi rabatami na towary.